ДБР викрило схему незаконного ввезення елітних авто

фото: interfax.com.ua

Співробітники Держбюро розслідувань виявили злочинну схему ввезення в країну автівок елітного класу з ухиленням від обов’язкових платежів Митної служби. Після ввезення в Україну дані транспортні засоби йшли на продаж з використанням підробленої документації.

Як повідомили в прес-службі правоохоронної структури, слідчі Держбюро розслідувань виявили факт ввезення автівки марки «Мерседес» в Україну в обхід закону, внаслідок чого державна казна не отримала понад 650 тисяч гривень.

У схему ввезення автомобілів елітного класу, як повідомляють в ГБР, були залучені співробітники митниці на території Львівщини. Транспортні засоби перетинали український кордон із зазначенням «тимчасове ввезення», або з документацією зарубіжних диппредставництв. Для цього було налагоджено виготовлення підроблених документів і переробка номерних знаків в автомобільних майстерень, після чого автомобілі реалізовувалися в нашій країні з підробленими номерами та за підробленими документами.

В рамках слідчих заходів співробітники Держбюро розслідувань провели обшуки в кабінетах Львівської митниці та за місцями проживання митників, запідозрених у протиправній діяльності. На даний момент ДБР встановлює число автомобілів, які опинилися в Україні з використанням злочинної схеми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*