Колишній президент озвучив свої питання-вимоги до учасників виборів

фото: www.pravda.com.ua

Як заявив Віктор Ющенко, третій голова держави, він віддасть свій голос такому учаснику президентської гонки, який відповість на підготовлену екс-президентом п’ятірку питань.

Як пояснив колишній президент України, дані вимоги відповідають поточному порядку денному. Першим пунктом він назвав бойові дії, які йдуть і сьогодні. Другим питанням він назвав політику безпеки та бачення кандидатом гарантій вічного існування держави.

Третє питання від Віктора Ющенка полягає в політиці відновлення та національного становлення держави. Він зазначив, що мова є тим соціальним і базовим клеєм, які об’єднує сорок п’ять мільйонів людей, а сама нація включає в себе шість або сім базових речей.

Четвертим питанням до кандидата в президенти екс-глава держави назвав план для національної економіки, проте п’ятий пункт Віктор Ющенко не згадав.

Віктор Ющенко займав президентське крісло з 2005 по 2010 роки, отримавши вищу в країні посаду після Помаранчевої революції, викликаної масовим протестом населення проти спірної перемоги в другому турі президентських виборів 2004 року його опонента, Віктора Януковича.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*