Президент назвав художника Малевича українцем

фото: iskustvo.com.ua/

Казимир Малевич був не тільки основоположником супрематизму, а й представником українського авангарду. Про це заявив чинний голова держави Петро Порошенко на своєму офіційному профілі в соцмережі «Фейсбук».

Запис на президентському акаунті був приурочений до першого показу документальної стрічки, яка присвячена 140-річчю від дня народження відомого художника. Слоган фільму – «Народжений в Україні».

Голова держави висловив слова подяки всім, хто трудився над цією документальною стрічкою та повернув фігуру відомого художника в культурну спадщину нашої країни та українську історію.

Уродженець Києва Казимир Малевич – педагог і філософ, став відомий як засновник такого прояву абстрактного мистецтва, як супрематизм. Однією з його найпопулярніших робіт стала картина «Чорний супрематичний квадрат», відома також під назвою «Чорний квадрат».

Раніше, в 2017 році, голова держави опублікував запис, в якому творчість уродженця кримської Феодосії Івана Айвазовського також було названо українською спадщиною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*