Блогер звинуватив у підпалі свого авто військового прокуратура

фото: www.youtube.com

В ніч на двадцять друге лютого транспортний засіб, який належав блогеру Василю Крутчаку, був знищений невстановленими особами шляхом підпалу.

Крутчак, який є фігурантом справи по так званому «Тіндер-скандалу», заявив, що до підпалу автомобіля може бути причетна військова прокуратура. За словами блогера, на його адресу надходили погрози від співробітника військової прокуратури Віталія Опанасенко, викликані журналістськими розслідуваннями Крутчака. Власник спаленого авто раніше в своїх публікаціях розповів про майно Опанасенко.

Блогер повідомив, що авто Ford Fiesta 2014 року випуску було спалено дотла, також при підпалі постраждала автівка його сусідів. Крутчак підкреслив, що його підозри на адресу військового прокурора є прямим звинуваченням.

На інцидент відреагував кандидат в президенти Володимир Петров, який назвав Крутчака одним з кращих українських журналістів, які пишуть в жанрі «гонзо». Спалене авто блогера Петров назвав своєрідним аналогом «Оскара» для журналістики, бо таким чином вороги Крутчака визнали цим актом власного безсилля його талант.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*