В ОДА Полтавщини пройшли обшуки

фото: www.gostomel-rada.gov.ua

Як повідомляє полтавське Інтернет-видання «Зміст», детективи Національного антикорупційного бюро провели слідчі дії в приміщенні облдержадміністрації Полтавщини. Уточнюється, що обшукам піддався офіс Андрія Пісоцького, першого керівника обласної адміністрації

Правоохоронці, які займалися обшуком в ОДА Полтавської області, не змогли надати коментарі щодо ситуації і заборонили здійснювати зйомки. Пісоцький, кабінет якого привернув увагу детективів НАБУ, відсутній на роботі, однак правоохоронці очікували його появи на службі.

Місцеве Інтернет-видання також повідомило про обшуки, які були проведені у голови ОДА Полтавщини Валерія Головка о 05:00.

За повідомленнями регіонального ЗМІ, обшуки в кабінеті Пісоцького ймовірно пов’язані з досудовим розслідуванням за статтею 368, частини четвертої ККУ, про отримання неправомірної вигоди у великому розмірі або хабарі посадовій особі, який займає відповідальну посаду.

Пізніше мас-медіа, які стежили за діями правоохоронців, повідомили, що детективи НАБУ покинули офіс високопоставленого обласного чиновника. Помічниця Пісоцького відмовилася повідомляти, коли її начальник з’явиться на робочому місці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*