Гриценко: СБУ, прикриваючи Порошенка, порушує законодавство

фото: apostrophe.ua

Голова «Громадянської позиції» та претендент на посаду голови України Анатолій Гриценко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що прикриваючи членів виборчого штабу Порошенка, Служба безпеки у своїх діях перестала керуватися законодавством. Він зазначив, що у відомстві порушують кордони не тільки законів, а й моралі. При цьому, чинний президент не перешкоджає цьому, а навпаки – керує за допомогою начальника охорони Федорова.

Гриценко звернув увагу на те, що він вже неодноразово звертався в правоохоронні структури з запитом про те, щоб Порошенко не зміг покинути Україну після голосування. Він наполягає, що президент повинен понести відповідальність за всі ті порушення законодавства, які він допустив.

Претендент на президентське крісло підкреслив, що такі громадяни як Федоров, Кононенко та Довженко провокують насильство в Україні. Посилаючись на матеріали преси, політик підкреслив, що СБУ покривала провокації в столиці, які пройшли 09.02.19. за участю представників радикальної організації «С14».

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*