Аваков: напередодні виборів поліцію намагаються дискредитувати

фото: golos.ua

Керівник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков у соціальній мережі «Twitter» опублікував запис, в якому інформує про спроби дискредитації правоохоронців в ході передвиборчої кампанії.

Він зазначив, що деякі громадяни можуть бути незадоволені тим, що правоохоронні структури намагаються активно завадити реалізації порушень в ході виборів голови держави. Саме тому, представників поліції атакують та намагаються дискредитувати, проте вони не з цукру зроблені – не розтануть.

Також Аваков наголосив, що представники відомства будуть неухильно, чесно та відповідно до законодавства виконувати свої обов’язки заради нашої держави, а не окремих політичних діячів. Він наполягає й на тому, щоб представники Національної поліції також не виходили у своїх діях за межі закону.

Нагадаємо, що до цього голова Генпрокуратури Луценко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» розповів, що обшуки у підозрюваних в підкупу електорату громадян у Сумах можуть проходити лише за рішенням суду. Водночас, затримати підозрюваних можна лише за фактом підкупу електорату. Таким чином, затримання підозрюваних, а тим паче в наручниках – це ніщо інше як залякування перед виборами та перевищення повноважень зі сторони правоохоронців.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*