Володимир Омелян: НАБУ не зможе мене зганьбити, це буде його ганьба

Mtu.gov.ua

Володимир Омелян, голова Міністерства інфраструктури, прокоментував факт передачі у судові органи справи відносно незаконного збагачення. Він заявив, що справа Національного антикорупційного бюро, яку було порушено проти міністра, у першу чергу дискредитує сам інститут.

 

Володимир Омелян зазначив, що НАБУ закривала величезну кількість інших проваджень, при цьому заявляючи, що рівень хабарництва у державі знизився. Але насправді корупція все так само процвітає, але залишається непоміченою. Голова Мінінфраструктури заявив, що можна дискредитувати його особисто, але сама структура Бюро буде дискредитована набагато сильніше.

 

Згідно із заявою голови відомства, кошти, які Бюро витратило на діловодство проти нього, вже у рази перевищило те, що, на думку державного органу, вважається незаконним збагаченням.

 

Володимир Омелян у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» написав, що невже службовців Національного антикорупційного бюро навчали та створювали з тією метою, щоб слідувати за надуманими правопорушниками замість того, щоб здійснювати боротьбу з реальним хабарництвом.

 

Дану справу Бюро, голова відомства назвав сміхом та гріхом. Міністр Інфраструктури пообіцяв розкрити подробиці справи після проведення майбутніх виборів на пост голови держави для того, щоб не дестабілізувати поточну ситуацію.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*