Олег Ляшко — як троль української політики

24smi.org

Якщо на самому початку кар’єри лідера Радикальної партії Ляшка порівнювали з головою однієї з політичних сил РФ Жириновським, то зараз сам радикал проводить паралелі між собою та президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом.

Варто нагадати, що розпочав свою кар’єру у ВРУ Ляшко у 2006 році в складі «Батьківщини». Протягом ще трьох років політик все частіше виступав з трибуни. С першого погляду може здатися, що Ляшко говорив про те, чого не могли сказати інші більш помірковані парламентарі. Проте вже у 2010 році, коли Україною став керувати Янукович, було оприлюднене скандальне відео із Ляшко, що стало причиною виключення його з «Блоку Юлії Тимошенко».

Водночас, політичні технологи вважають, що причиною виключення був не відеоролик, а сама поведінка політичного діяча. Так, Андрій Золотарьов нагадав голосування, на якому розглядалося питання Харківських домовленостей стосовно базування Чорноморського флоту, де Ляшко пішов шляхом автономізації.

Саме з цього моменту лідер РПУ пішов власним шляхом у політиці. Тоді сильні політики не звертали уваги на Ляшка, проте він почав активно критикувати голову фракції, до якої він входив – Юлію Тимошенко.

Пізніше Ляшко взяв участь у виборах Верховної ради у 2012 році у мажоритарному окрузі Чернігівщини в складі нової партії – радикальної. Варто зазначити, що відомі політики до складу нової політсили не входили, та партія не отримала перемоги на виборах, проте Ляшко в третій раз став парламентарем.

Експерти вважають, що саме тоді й сформувався образ Ляшка, який зараз відомий кожному українцю: з вилами та жорсткими висловлюваннями. Фесенко зазначив, що це однозначно політична технологія. Він підкреслив, що у нього є низка варіантів появи такого образу. Коли він тільки створювався у 2012 році, то його використовували як троля проти Яценюка. Саме радикал уперше заговорив про кролика. Якщо раніше політика можна було порівняти з Жириновським, то зараз він – Трамп.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*