Поєдинок двох світових суперважкоатлетів відбудеться у 2020 році

Sport.bigmir.net

Едді Гірн, промоутер українського боксера, чемпіона у важкій ваговій категорії Олександра Усика, заявив про те, що протягом 2020 року, можливо, відбудеться поєдинок з непереможеним британським боксером та світовим чемпіоном у суперважкій ваговій категорії Ентоні Джошуа.

Гірн повідомив, що боксери не вийдуть на поєдинок у 2019 році, тому бій, швидше за все, буде призначений на 2020 рік.

Поки, наступний поєдинок Усика планується на травень 2019, а супротивником розглядається кандидатура боксера-професіонала з Росії, що виступає у важкій вазі, Олександра Повєткіна. Після цього поєдинку на українського боксера буде очікувати ще один, але вже в іншій ваговій категорії – рангом вище. Лише після цього керівники однієї з чотирьох найважливіших організацій професійного боксу, а саме “World Boxing Organization”, зможуть надати Олександру Усіку на офіційних підставах статус боксера, який претендує на титул чемпіона світу. Даним титулом володіє Ентоні Джошуа.

Нагадаємо, що протягом минулого року український боксер здобув перемогу у трьох боях. Серед яких була перемога у поєдинку з латвійським боксером Майрісом Бріедісом, російським боксером-професіоналом Муратом Гассіевим. Також Олександр Усик переміг британського професійного боксера Тоні Беллью, у результаті чого успішно захистив свій титул.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*