МЗС Угорщини наніс чергову образу Україні

amp.znaj.ua

МЗС України не сприймає втручання Будапешта, а також умови Угорщини, що стосуються внесення поправок в український закон про освіту. Така відповідь на питання від засобів масової інформації надійшла від прес-секретаря, після коментарів на адресу України від чиновників Угорщини.

 

Крім того, прес-секретар підкреслила, що даний закон про освіту, успішно пройшов атестацію Венеціанської Комісії, вказівки якої вже виконуються. У МЗС вважають неприйнятним втручання в законодавство сусідньої країни, і до того ж використовувати подібну образливу оцінку закону, назвавши його «напівфашистським».

 

У міністерстві відзначили, що представники України ведуть переговори з угорськими партнерами, які є народними обранцями, тому вони хочуть не меншого прояву толерантності до українського вибору.

 

На закінчення представниця МЗС запевнила, що Україна та її громадяни ставляться до угорського народу з повагою, і готові вести діалог.

 

Раніше, Гергей Гуйяш, що є прем’єр-міністром Угорщини, сказав, що в Україні, прийнявши свій «напівфашистський» закон, обмежили права нацменшин.

 

До того ж усім відомо, що Угорщина усіма силами намагається не допустити нараду Комісії Україна-НАТО, аргументуючи це тим, що йде порушення прав угорців, які проживають в Україні. Це відбувається у зв’язку з новоприйнятим законом про освіту, в якому сказано, що навчальний процес повинен проводитися державною мовою.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*