Поліціянти Києва відпрацьовують порядок на виборчих дільницях України

112.ua

У Києві новобранці Нацполіції приступили до відпрацювання курсу практики з нештатних ситуацій в ході президентської кампанії та дня обрання голови держави. Про це повідомив відділ комунікацій столичної Нацполіції.

 

Як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ, правоохоронці-новобранці проходять тренування на створеній для них «навчальній» виборчій дільниці.

 

Керівник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко розповів, що за минулі чотири роки в столичні правоохоронні структури прийшло безліч представників молоді, які не мають належного досвіду щодо дотримання громадського порядку в ході виборів. Для них були організовані тренування, навички з яких можуть бути застосовані для транспортування та збереження бюлетені, а також на самих виборчих дільницях.

 

Інструктори змоделювали найбільш поширені інциденти, які мають місце на виборчих дільницях, від порушень виборчого законодавства до пожежі та інших передбачуваних надзвичайних ситуацій.

 

Крищенко зазначив, що всі позаштатні ситуації неможливо врахувати, проте типові випадки є досвідом правоохоронців, отриманого ними в ході минулих виборів. Тренування призначені для тих співробітників МВС, які ще не заступали на чергування під час виборів.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*