МВС України: «сітки» Петра Порошенка активно купують голоси виборців

rian.com.ua

Арсен Аваков, який обіймає посаду керівника Міністерства внутрішніх справ, заявив, що його відомство займається декількома справами по так званим «сіткам» покупки голосів в ході президентської кампанії, з боку передвиборної команди чинного голови держави Петра Порошенка.

 

За словами Міністра, виявлені правоохоронцями «сітки» мають кілька шарів. Низовий шар, який він назвав словом «вульгаріс», містить соцопитування та договір про отримання гонорарів. Аваков підкреслив, що відповідно до законодавства, будь-яку винагороду за агітацію заборонено. Деякі, як розповів глава МВС, визнаються на відеозаписі про винагороду розміром в півтисячі гривень.

 

Деталізуючи «схему», Аваков описав, як агітатор виявляє квартиру з лояльними виборцями, представляється та пропонує заповнити заяву про отримання матеріальної допомоги. Міністр зазначив, що таке відбувається по всій країні. Голова МВС підкреслив, що правоохоронці фіксують подібне.

 

На уточнювальне запитання журналіста ZN.UA про фігурування в заведених справах заступника лідера фракції БПП Сергій Березенко, Аваков підтвердив цю інформацію, одночасно зазначивши, що ця людина є народним депутатом і слідство стосовно його проводити не можна.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*