Політтехнолог Зеленського розповів про погляди кандидата на мову, євроінтеграцію і МВФ

Politeka.net

 

Член команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, політтехнолог Дмитро Разумков розповів про політичну позицію свого керівника по питанню мови, євроатлантичній інтеграції та взаємодії з Міжнародним валютним фондом.

 

Разумков, коментуючи погляди Зеленського на російську мову, підкреслив, що дане питання «закрите» і не підлягає обговоренню, тому що письмово заявлено про шанобливе та нормальне ставлення до мов, які використовуються в країні.

 

Розвиток української мови політтехнолог побачив «методами пряника» на противагу «методам батога». Торкнувшись теми російської мови, Разумков заявив, що в умовах агресії Кремля російськомовні українці захисту не потребують у зв’язку з порядком в цій сфері.

 

Також Разумков відзначив продовження європейського та євроатлантичного процесів, з організацією референдуму при появі реальної можливості вступу до Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу. Також він розповів про подальшу співпрацю з Міжнародним валютним фондом. На думку політтехнолога, вихід з угод з цією фінансовою міжнародною організацією був би для країни необачним рішенням.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*