Через Рабиновича телеканал «112 Україна» відправлений на перевірку ефіру

Thepiratebay3.org

Політичний експерт і журналіст Володимир Кацман прокоментував рішення Нацради з питань ТБ і радіомовлення провести позаурочну перевірку телеканалу «112 Україна» через низку висловлювань в ефірі.

 

Нагадавши про гарантії свободи слова, які передбачає закон, Кацман назвав цю ситуацію «наїздом» на телевізійний канал, і передвиборчим прагненням «заткнути рот», що отримало пріоритет перед свободою слова. Коментуючи висловлювання опозиційного народного депутата Вадима Рабиновича на «112 Україна» про фашизм, що стало однією з причин перевірки з боку НСУТР, експерт зазначив, що подібна реакція на слова парламентарія неприпустима.

 

Експерт додав, що журналісти повинні висловити солідарність з телевізійними каналами і не побоюватися говорити правду, не допускаючи ситуації, коли засоби масової інформації позбавляються ліцензії та замовкають.

 

Нагадаємо, що НРУТР запланував позачергову перевірку телеканалу «112 Україна» через висловлювання у програмі «Хто кому Рабинович» за участю Вадима Рабиновича, відсутність спростування на непідтверджену новину про захоплення православного собору у Вінниці, а також інтерв’ю з екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим, який допустив низку різких і неоднозначних коментарів.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*