Скандальне фото з Гройсманом викликало жваву критику

Facebook Александр Дубинский

 

Публікація журналіста Олександра Дубинського в соцмережі «Фейсбук», в якій він виклав відредагований знімок прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з доданим іронічним текстом, викликала жваву реакцію у користувачів.

 

На світлині футболка, з якою зображений Володимир Гройсман, була доповнена «визнанням» прем’єр-міністра у відсутності кризи та розкраданні грошей українців (що було позначено нецензурним словом). Дубинський іронічно пояснив, що він «розробив» форму для роботи членів Кабінету міністрів.

 

Протягом однієї години запис журналіста отримав понад півтисячі репостів і півтори тисячі «лайків» (схвалень публікації). Більшість українців погодилася з вигаданим «визнанням» Гройсмана та звинуватили високопосадовців в розкраданні держбюджету.

 

Деякі користувачі соцмереж закликали зробити таку футболку обов’язковою формою одягу не тільки для членів Уряду, а й для народних депутатів Верховної Ради. Українці також вказували на наявність у керівництва країни надмірно розкішного способу життя, якого чиновники на високих постах дотримуються в умовах поточних бойових дій і складного економічного становища в країні.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*