Народний депутат розкритикував більшість проведених реформ

Crisis.in.ua

Депутат Верховної Ради Євген Рибчинський у своєму записі на «Фейсбук» піддав різкій критиці реформи, які проводяться чинним керівництвом країни.

 

Як заявив нардеп, реформи в банківському секторі викликали його «повне знищення» та зупинку кредитного обслуговування бізнесу в Україні. Колишню голову Нацбанку Валерію Гонтареву політик звинуватив в збагаченні на цих процесах.

 

На думку Рибчинського, Гонтарева внаслідок численних актів виведення бюджетних коштів на офшорні рахунки та сфальсифікованої утилізації старих купюр змогла придбати нерухомість в столиці Великобританії та веде розкішний спосіб життя.

 

Торкнувся Рибчинський і реформи судів, яку він назвав «чистим фейком», через те, що судді, як висловився депутат, безпосередньо контролюються президентською Адміністрацією.

 

Окремій критиці парламентарія піддалася децентралізація, яка, на його думку, призвела до виникнення «царьків» на місцях, які займаються наданням коштів, зібраних ними в регіонах, ігноруючи Київ.

 

Висловив своє розчарування Рибчинський і нинішнім станом Збройних сил. Наперекір модернізації старих радянських озброєнь і отримання нових зі Сполучених Штатів, армія тримається на солдатах строкової служби та не відповідає критеріям НАТО, а також закуповує патрони в РФ, не маючи на поточний момент їх власного виробництва.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*