Через Крим «Миротворець» включив в базу батьків скандального дуету «ANNA MARIA»

Dir.md

Батьки скандальних сестер Анни та Марії Опанасюків опинилися на сайті «Миротворець» у розділі, що має назву «Чистилище». Нагадаємо, що дует «ANNA MARIA» брав участь у фіналі національного відбору на Євробачення.

 

В ефірі одного з телевізійних каналів виконавиці висловили думку про чинний статус Кримського півострову, яка є досить неординарною. Вони заявили, що хоча наша держава й втратила півострів, проте наразі Крим залишається Кримом. Також кримчанки не дали відповіді на запитання чи підпав півострів під окупацію.

 

Подібні висловлювання співачок стали приводом для скандалу. Пізніше стало відомо, що їх батьки Лариса та Олександр Опанасюки проживають на кримській території та працюють на окупаційну владу. Крім цього, Лариса Опанасюк не лише займає високу посаду у владі окупованого Криму, а ще й публікує пропаганду у своїх профілях в соціальних мережах.

 

Реакція «Миротворця» не змусила себе довго чекати, та тепер Лариса та Олександр Опанасюки занесені до реєстру сайту. При цьому, мати співачок зареєстрована як поплічниця окупантів, а батько – як зрадник Батьківщини.

 

Варто зазначити, що віце-прем’єр-міністр Кириленко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував пост, в якому висловив сум через те, що Нацвідбір на Євробачення також підпав під гібридну війну з Російською Федерацією. Він зауважив, що подібні виконавці не повинні брати участь у національному відборі.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*