Порошенко: українці забули про святкування Дня захисника Вітчизни

News.pn

Голова України Петро Порошенко у Львові 23.02.19. виступив із заявою, в якій зазначили, що висловлює підтримку всім тим, хто не пам’ятає який сьогодні день. Підкреслимо, що відеозапис заяви голови держави розміщено й в його профілі в соціальній мережі «Фейсбук».

 

Він вирішив звернути увагу, що не так давно в нашій державі в цей день традиційно відзначали «День захисника Вітчизни». Примітно, що дана дата збігалася й зі святом армії Російської Федерації. Він зазначив, що впевнений, що жителі нашої країни рішуче забули, що вони відзначали раніше 23-го лютого. Дану подію політик запропонував підтримати оплесками, які були адресовані тим, хто не пам’ятає, яке свято відзначалося раніше в Україні в цей день.

 

Голова держави підкреслив, що навіть на прикладі сьогоднішнього дня можна помітити те, як змінюється наша держава, оскільки сам процес зміни складається з маленьких частинок, які й повинні сформувати принципово іншу Україну.

 

Підкреслимо, що до 2014 року в нашій країні традиційно відзначали День захисника Вітчизни. Однак зараз це свято скасовано.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*