Посольство Білорусі: нам складно співпрацювати з Україною

Deppecommunications.com

На сайті дипломатичного відомства Білорусі в Україні з’явилася інформація, згідно з якою, у співпраці двох сусідніх держав у дорожньо-будівельної галузі є низка негативних моментів. У відомстві повідомляють, що в нашій країні все частіше фіксуються випадки нечесної конкуренції стосовно організацій Білорусі, які беруть участь в модернізації доріг України.

 

Відомо, що в українській пресі стали публікуватися матеріали, в яких журналісти посилаються на звернення певних парламентаріїв ВРУ до Кабміну. Білоруське відомство вважає, що метою таких звернень виступає створення недовіри та скептичного ставлення до співпраці двох країн у зазначеній галузі.

 

Відзначається, що в даних зверненнях містяться спроби дискредитації роботи компанії «Белавтодор» в Україні. Виходячи з цього, дипломатичне відомство звернулося до віце-прем’єра та глави Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ Зубка, а також до співголови міжурядової комісії двох держав в галузі торговельно-економічного співробітництва.

 

Варто підкреслити, що в цю п’ятницю в нічний час доби невідомі напали на один з асфальтобетонних заводів Миколаївщини. Даний завод встановлений «Будівельно-монтажним трестом №8».

 

У зв’язку з цим, у посольстві звернулися до зовнішньополітичного відомства України та зазначили, що розбійні напади суперечать договору про співпрацю, який був підписаний на вищому рівні. У посольстві також висловили сподівання, що влада України проведе розслідування розбійної акції, виявить усіх причетних та притягне до відповідальності.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*