Євробачення-2019: Україну на конкурсі представить співачка, яка гастролює в Росії

Vesti-ukr.com

Телеканал СТБ провів фінальний конкурс на «Євробачення-2019», участь в якому взяли шість претендентів пройшли два півфінали. Своїми вокальними даними радували YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA і Anna Maria. Відкрили фінал лідери національного відбору Freedom Jazz з піснею «Купідон». Продюсером даного колективу є популярний хореограф Олена Коляденко.

 

Вирішували долю учасників Андрій Данилко, Євген Філатов і відома співачка Джамала. Саме вони разом з глядачами вирішать, хто ж представлятиме Україну на “Євробаченні”, яке відбудеться в Тель-Авіві. Відомий шоумен Сергій Притула запрошений в якості ведучого шоу. Закулісну роботу проводять під чуйним керівництвом Надії Матвєєвої.

 

Згідно з завданням, артисти зобов’язані представити змінений номер. Зухвалим номером була визнана пісня Анни Корзун, відомої під псевдонімом MARUV. Співачка заявила, що має намір кардинально змінити свій номер для майбутнього фіналу, тим самим зробивши його ще більш відвертим. Відома група KAZKA яка набрала всього лише п’ять балів, все ж є фаворитом відбору і також візьме подальшу участь в фіналі.

 

На думку Данилко, зовнішній вигляд артиста має таке ж значення, як і його вокал. Він залишився в захваті від результату конкурсу. Співак вважає, що перемога в цьому відборі – це всього лише мала частина майбутнього успіху, а попереду кожного учасника чекає інтенсивна робота.

 

За традицією, що склалася, всі витрати на підготовку та поїздку учасника на конкурс, бере на себе телеканал СТБ. Режисером-постановником в цьому році вибрали Михайла Городничого.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*