Юлія Тимошенко посадить друзів Петра Порошенка

www.tymoshenko.ua

Кандидат на пост голови держави запевнила, що посадить трьох друзів Петра Порошенка, який на даний момент є чинним президентом країни.

 

На зустрічі в столиці з Федерацією роботодавців лідер партії «Батьківщина» запевнила, що якщо їй вдасться перемогти на виборах, то вона в обов’язковому порядку виконає обіцянку, яку давав Порошенко на початку свого правління, і посадить його друзів.

 

На думку Юлії Володимирівни, судова гілка влади не повинна залежати від політики. Саме ця норма системи судочинства присутня в проекті нової Конституції України.

 

На даному етапі Тимошенко впевнена, що шлях усунення корупції, якому слідував колишній прем’єр-міністр Лі Куан Ю, обіцяний і не виконаний Петром Порошенком, вимагає внесення поправок в правоохоронну систему.

 

Як зазначила Юлія Володимирівна, коли одна людина буде розпоряджатися долею громадянина — обирати стратити чи милувати, то даний факт буде нести в собі відсутність системи управління. На думку лідера, повинен бути баланс для досягнення урівноваження судочинства, бо дана система повинна працювати як цілий механізм. Кандидат зазначила, що після затвердження нової Конституції, президент не зможе здійснювати свій вплив на суди.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*