Герої України зареєстровані в ЦВК як довірені особи Порошенка

Mtvuutiset.fi

Центрвиборчком 22 лютого зареєстрував довірених осіб претендента на виборах 2019 Петра Порошенка, чинного голови держави, у 181 виборчому окрузі, що має статус єдиного загальнодержавного округу.

 

Згідно з інформацією, Центрвиборчком довіреними особами голови держави зареєструвала актрису театру та кіно, яка має звання Герой України — Аду Роговцеву, українського письменника, доктора наук та дипломата Юрія Щербака, заступника Голови Адміністрації Президента України — Віталія Ковальчука, а також майора ЗСУ, який теж має звання Героя Україна — Олександра Порхуна.

 

Також повідомляється, що ЦВК справив реєстрацію довірених осіб інших претендентів на пост голови держави, серед яких лідер «Соціалістичної партії України» Ілля Кива, бізнесмен та політик Олександр Шевченко, голова «Соціал-демократичної партії» Сергій Каплін, а також інших кандидатів.

 

Відзначається, що кандидата на пост президента Андрія Садового, лідера політпартії «Самопоміч», представлятиме Василь Гацько.

 

Також, ЦВК зареєструвала 9 спостерігачів від неурядової громадської некомерційної організації «International expert Center for Electoral Systems».

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*