Кива: Генпрокуратура України повинна служити Закону, а не Порошенку

Provse.today

Ілля Кива, лідер політсили «Соціалістична партія України» виступив із закликом до прокуратури з метою, щоб вони припинили переслідувати співробітників Національної поліції, функцією яких є виявлення агітаційних мереж кандидата на пост голови держави Петра Порошенка.

 

Ілля Кива написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», що він закликає прокуратуру виконувати свій прямий обов’язок, який полягає в дотриманні норм закону, а не в організації виборчої кампанії чинного голови держави. Тому Кива виступає з вимогою про припинення переслідування правоохоронців, метою яких є боротьба з організацією підкупу голосів на майбутніх виборах президента.

 

Лідер «Соціалістичної партії» зазначив, що на даний момент Національна поліція є єдиною, хто взяла на себе відповідальність за захист волевиявлення громадян України.

 

Ілля Кива заявив, що підкуп електорату не буде здійснений, і з цим фактом пора змиритися усім учасникам передвиборного процесу, а також прокуратурі. Кандидат у президенти обіцяє захистити права усіх поліціянтів, а також закликає спостерігачів з інших держав звернути увагу на те, що відбувається у країні.

 

Лідер політичної сили також звернувся до Юрія Луценка, Генеральному прокурору, зі словами, щоб той почав виконувати свої прямі обов’язки або взяв відпустку на період передвиборчої кампанії.

 

Повідомляється, що у місті Суми правоохоронними органами були затримані 2 працівники виборчого штабу «Блоку Петра Порошенка», даним особам висунуто підозру у підкупі електорату. А після цього прокуратура висунула звинувачення правоохоронцям, які затримали працівників, у перевищенні службових повноважень.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*