Володимир Парасюк: Україні вистачить Майданів

politeka.net

Народний депутат Володимир Парасюк, який брав участь в Євромайдані 2014 року, і також займався закликом людей для штурму урядового кварталу, зробив цікаву заяву в ефірі каналу «1+1» про те, що «більше не хоче майданів».

 

На думку депутата, всі ті, хто брав участь в Євромайдані, були його лідерами — не вірили в людей, у своїх громадян, в сам протест. Він підкреслив, що ні краплі не шкодує про участь, і якби знадобилося, то знову б на нього вийшов, бо вважає це пошуком істини.

 

Але разом з тим нардеп заявив, що на даний момент хоче не майданів, а цивілізованого розвитку суспільства, змін якісних, і перш за все в головах громадян. До того ж, за словами Парасюка, влада — це ми, і вона уособлює наші думки та почуття, тому і зміни повинні починатися з нас. Народ повинен піддавати критиці та аналізувати дії влади, і, звичайно ж, не продавати свої голоси. А якщо існує невдоволення владою, її недоброякісними діями, то, за словами Парасюка, завжди можна прийти до влади самому й все змінити.

 

Нагадаємо, депутат раніше відмовився брати участь в слідчих заходах у справі масових убивств правоохоронних органів на Майдані.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*