Виставка «Квантовий стрибок Шевченка» скасована у Львові та Вінниці

Unian.net

Рішення щодо виставки «Квантовий стрибок Шевченка», яку раніше в Києві пошкодили націоналісти, необхідно скасувати у двох містах держави. Так, власниця Львівського магазину «Книжковий лев» Катерина Іванова інформує, що після того, як у столиці пошкодили полотна націоналісти, їй стали погрожувати в повідомленнях у соціальній мережі «Фейсбук». Вона спробувала піти на діалог з тими, хто їй погрожував, проте ніякої реакції не дочекалася.

 

Пізніше зловмисники навідалися в її магазин та позиціювали себе як націоналісти. На той момент, коли вони прийшли, в приміщенні були тільки продавці. У зв’язку з цим інцидентом, власниця магазину вирішила відмовитися від проведення виставки.

 

Вона підкреслила, що діє в рамках правового поля, але при цьому у неї немає механізмів захисту. Трохи пізніше, Іванова зробила скріншот діалогів з погрозами та звернулася з відповідною заявою в правоохоронні органи.

 

Цю ж виставку мали провести й у Вінниці в період з 06.03.19 по 24.03.19. в краєзнавчому музеї. Один зі співробітників музею Олександр Фіщук інформує, що він та інші працівники також отримували погрози. Рішення про перенесення виставки музей прийняв самостійно після інциденту в столиці.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*