Люди, які не знають української мови – соціально-небезпечні

Pershij.com.ua

Олег Скрипка, український музикант та лідер рок-гурту «Воплі Відоплясова» (скорочено ВВ) висловив свою точку зору відносно людей, які не здатні вивчити українську мову.

 

Лідер рок-групи вважає, що якщо людина, що проживає на території України, не здатна вивчити державну мову, тоді можна зробити висновок, що його рівень інтелекту можна оцінити як низький. А якщо соціально активний житель не володіє українською мовою, тоді виходить, що він не приймає цю державу та її історичне минуле, а значить – він соціально-небезпечний.

 

Скрипка також згадав про те, що на протязі 7 років він жив у Франції. Як заявив музикант, там подібну ситуацію і зовсім неможливо уявити. Оскільки якщо людина живе у країні, не знаючи державної мови, вона не зможе влаштуватися на роботу або ж вступати у взаємодію з людьми цієї держави. І у Франції були безкоштовні курси. Музикант зазначив, що відвідував курси, щоб оволодіти французькою мовою.

 

Лідер рок-групи вважає, що якщо громадяни України не володіють державною мовою, тоді це свідчить про те, що у них є реальні проблеми. Скрипка наголосив, що необов’язково постійно говорити лише українською мовою, але при цьому необхідно їй володіти.

 

Артист зазначив, що сам він володіє різними мовами, та в залежності від ситуації використовує їх. Музикант розповів, що коли він хоче, може розмовляти англійською, французькою, та трохи іспанською. А російську мову Олег Скрипка використовує лише тоді, коли його не розуміють.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*