Екс-міністр оборони виграв суд у ЦВК України

Unian.net

Голова політичної сили «Громадянська позиція» та претендент на посаду голови України Анатолій Гриценко у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому інформує, що йому вдалося здобути перемогу у Верховному суді по справі проти Центрвиборчкому.

 

Гриценко написав, що він радий поділитися новиною про те, що Верховний суд України у справі кандидата в президенти проти Центральної виборчої комісії, став на бік політика. Відповідно до судового рішення, дії комісії були визнані протизаконними. Крім цього, суд зобов’язав ЦВК розглянути запит Гриценко про надання доступу до Реєстру.

 

Також претендент на президентське крісло зазначив, що раніше він звертався з подібним запитом до ЦВК, проте Комісія не надала доступ до бази даних. Оскільки суд визнав такі дії протизаконними, політик має намір звертатися зі скаргою на голову Центрвиборчкому в прокуратуру, щоб її притягнули до відповідальності.

 

Нагадаємо, що до цього Центрвиборчком дозволив Гриценко працювати з базою даних електорату тільки особисто та в спеціально відведеному кабінеті. Однак, як зазначив представник Гриценка Руслан Чорнолуцький, такі дії виходять за рамки закону.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*