Діяльність Порошенко отримала оцінку за п’ятибальною шкалою

Ideologs.com

Експерт в галузі політології Володимир Фесенко в ході однієї з програм на радіо «Новий час» дав оцінку діяльності глави України Петра Порошенка. Як зазначається, оцінювання проходило за п’ятибальною шкалою. Так, експерт оцінив роботу президента на три з мінусом.

 

Обґрунтовує він такий результат тим, що голова держави дійсно багато зробив, аби у нашій країні пройшли системні реформи, а також тим, що Україна дійсно поетапно рухається до Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу. Водночас, експерт зазначив, що ефективність дій президента у цьому напрямку викликає сумніви.

 

Крім цього, така оцінка аргументується тим, що від Порошенка очікували набагато вищих результатів, водночас, він має антирейтинг у 50%. Фесенко підкреслив, що три чверті населення нашої держави не висловлюють довіри президенту.

 

Недовіра зі сторони електорату викликана тим, що у державі стрімко впав рівень життя. Проте, експерт вважає, що звинувачення у цьому Порошенка – несправедливі. Водночас, недовіра викликана й тим, що в Україні мало уваги приділяють протидії корупції. Також президент був ініціатором й судової реформи, яка, на жаль, пройшла лише поверхнево.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*