У Києві пройшла акція «Зніми хутро назавжди»

www.ukrinform.ua

У столиці на Софійській площі 24.02.19. відбулася акція, яка отримала назву «Зніми хутро назавжди». Її організаторами виступає рух «UAnimals», який звертається із закликом до усіх громадян не використовувати натуральне хутро. Крім цього, активісти звертаються й до депутатів Верховної ради, аби ті підтримали проект закону, який би заборонив виробництво хутра в державі та змусив би дизайнерів не використовувати хутро для пошивки одягу.

 

Варто зазначити, що мітингувальники тримають у руках транспаранти, які свідчать, що одна шуба коштує п’ятдесят п’ять вбивств.

 

Один з учасників демонстрації Павло Вишебаба розповів, що до парламенту спрямували проект закону, що передбачає заборону на виробництво хутра. Мітинг у столиці є своєрідним закликом жителів держави відмовитись від натурального хутра, оскільки це жорстока продукція. На думку мітингувальників, тваринам хутро потрібно значно більше, ніж людям.

 

Також учасники акцію  наполягають, що ферми з виробництва хутра наносять шкоду екології, оскільки при вирощуванні тварин використовують антибіотики, які після разом із залишками тварин потрапляють у землю.  Водночас, при виробництві хутра використовують й шкідливі елементи.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*