Наявність людей олігархів у Раді – одна з основних проблем України

www.lcmedia.com.ua

Експерт офісу Євроради з питань міжнародних відносин, розташованого в Берліні, Густав Грессель у своєму інтерв’ю розповів про наявність багатьох проблем в Україні, пов’язаних з проведенням процесу реформування після Майдану. Однією із проблем є той факт, що посади в парламенті займають люди, які підкоряються олігархам.

 

Грессель підкреслив, що ті реформи, які проводяться в державі не тільки недопрацьовані, частина з них й зовсім провальні. Як приклад, експерт наводить судову реформу, по завершенню якої, нереформіромованими залишилися прокуратура та поліція.

 

Також, на думку Гресселя, після того, як восени пройдуть вибори до Верховної Ради, можна буде помітити, що реформування виборчих законів також мало поверхневий характер. Таким чином, не залежно від того, хто прийде до влади в результаті виборів голови держави та парламенту, люди олігархів все одно залишаться у ВРУ.

 

Водночас, окрім негативних процесів в Україні, експерт звернув увагу й на досягнення держави. Так, одним з них Грессель вважає відродження української армії. Крім цього, країна значно просунулася й у сферах держзакупівель, енергетики, децентралізації, охорони здоров’я та інших.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*