Блокування WebMoney або навіщо владі враховувати інтереси людей?

Останню добу одна з найбільш обговорюваних українцями тем – блокування українського WebMoney.

24 травня за указом Петра Порошенка найбільша платіжна система України опинилася в «чорному списку санкцій». Тим самим, 4 млн. українців втратили можливість управління своїми рахунками.

Замах на WebMoney.ua йде з 2013 року. «Сьогоднішні події змушують нас згадати 2013 рік, коли рішенням злочинної влади Януковича було заблоковано рахунки в системі. Очевидно, що з того часу нічого не змінилося: ми і зараз спостерігаємо, як за відсутності будь-яких законних підстав, суто політичним рішенням, блокують роботу системи», – розповідає команда ВW.

Компанія всіляко намагається довести, що вона є внутрішньодержавною системою розрахунку і відхрещується від будь-яких зв’язків з WebMoney.ru. Проходили перевірки Національним Банком України і неодноразово вигравали суди, в яких доводилася чесність і прозорість WebMoney.

Однак це не зупинило владу переступити через інтереси мільйонів громадян і зробити як вигідно їм.

Так само дивно, що блокування WM припало якраз на запуск нової системи грошових переказів “Глобус”. Ось що про це пише сам WebMoney на своїй сторінці у Facebook:

«Бачимо, що коли бізнес не виходить «віджати» у законний спосіб, чиновникам на допомогу приходять політичні важелі. Таким чином, прикриваючись інтересами держави, дуже просто «зачистити» ринок, переслідуючи свої фінансові інтереси. Звичайно, ніхто серед тих чиновників при цьому не потурбувався щодо інтересів 4-х мільйонів простих українців – користувачів системи, гроші яких тепер заблоковано цим безвідповідальним рішенням».

Команда сервісу намагається заспокоїти своїх користувачів, вони будуть відстоювати свою правоту і намагаються вирішити виниклу проблему.

Люди вже склали петицію до президента. Скільки триватиме ситуація, поки не відомо.

Мабуть нинішній президент намагається повторити долю минулого і все частіше наступає на ті ж граблі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*