«Віче Гідності» в центрі Києва… За чесні вибори

vesti-ukr.com

У столиці України на Майдані Незалежності, 24 лютого, активісти націоналістичного спрямування проводять акцію під назвою «Віче гідності за чисті вибори». Даний захід призваний відкрити всеукраїнську кампанію, метою якої є протидія підкупу електорату під час виборів голови держави, а також парламентських виборів. Згідно з інформацією в акції узяло участь близько тисячі осіб.

 

Організатори мітингу відзначають, що будуть переслідуватися ті особи, які організовують масовий підкуп голосів. За словами активістів, громадяни України розуміють той факт, що вибори, як інструмент народовладдя, зобов’язані бути чистими та не допускати всілякого впливу, заохочувального характеру, на виборців. Тому організатори закликають усіх, хто небайдужий, до участі у боротьбі за чисті вибори.

 

Відзначається, що у планах організаторів – координація майбутніх дій, які будуть спрямовані на припинення негідної поведінки представників олігархату, які скуповують голоси виборців, щоб залишатися на своїх постах у той час, як народ з кожним роком бідніє.

 

Під час проведення заходу на сцені виступив Олег Тягнибок, голова всеукраїнського об’єднання «Свобода». Політичний діяч закликав жителів України не вестися на поводу грошей, та не продавати свої голоси. Також він зазначив, що подібні акції будуть організовані та в інших містах країни.

 

До учасників акції зверталися родичі загиблих на Майдані, учасники АТО, кандидат на пост президента від націоналістів Руслан Кошулинський, лідер С14 Євген Карась, письменниця Лариса Ніцой.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*