Безсмертний: з Гриценком ми не можемо бути разом на виборах Президента України

Voi.com.ua

Роман Безсмертний, політик, дипломат та кандидат на пост голови держави, заявив про те, що він не брав участі у будь-яких переговорах відносно об’єднання з Анатолієм Гриценком на майбутніх виборах президента. Дану інформацію політичний діяч повідомив у ході інтерв’ю онлайн-виданню під назвою «Рубрика».

 

Таким чином, у ході інтерв’ю, кандидату було поставлено питання про те, чому в останній день зірвалися переговори про об’єднання з Анатолієм Гриценком. Безсмертний відповів, що даних переговорів не було, а зустріч з лідером партії «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком, нічим не відрізнялася від зустрічей, які проводилися з іншими політиками. Також Роман Безсмертний зазначив, що між ними стоїть нездоланний бар’єр у вигляді різних ціннісних поглядів. Оскільки, коли звучить фраза від Гриценка про освічений авторитаризм, для Безсмертного не зрозуміло, як цей феномен можна трактувати, а також реалізувати у нинішніх умовах.

 

Відносно розгляду можливості спільної взаємодії з іншими політсилами, Роман Безсмертний зазначив, що дане питання є політичною тактикою, та він буде вирішуватися виключно керівництвом партії. За словами політика, він може мати свою думку, але про створення партії однієї людини навіть і не думає.

 

На даний момент люди, які мають наукові роботи та розробки про побудову партії з мережевою ознакою, залучені до ядра, яке займається організацією збору підписів, а також підготовкою документації для здійснення реєстрації у Міністерстві юстиції партії «Рух +380».

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*