Україна зобов’язана вийти на новий рівень цивілізаційного розвитку

www.polsov.com

На думку журналіста Віталія Портникова, Україна повинна знизити своє відставання від цивілізованого світу. Своїми думками він поділився на чаті в Головреді.

 

На думку кореспондента, уряд держави вже в найближчі десять років зобов’язаний вирішити це завдання та вивести країну на новий рівень розвитку.

 

Всім відомо, що всесвітня економіка має здатність швидко розвиватися, і незабаром український народ вже не зможе впізнати сучасне суспільство. У ньому буде переважати штучний інтелект, більш розвинені технології та альтернативна «зелена» енергетика.

 

Публіцист вважає, що Україні не варто гнатися за провідними сферами, адже поки країна зможе отримати в них першість, вони просто припинять своє існування.

 

Як зауважив Віталій Портников, владі України в даний момент необхідно виводити країну на європейський рівень, тим самим народу випадуть рівні шанси здійснити задумані можливості. За допомогою цього країна зможе йти нога в ногу з нинішньою цивілізацією. Це і є найголовнішим завданням уряду на найближчий час.

 

Відзначимо, що конкретні кроки зближення з європейським цивілізованим світом журналістом не вказані. Завдання поставлене, а способи її вирішення відсутні.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*