Екс-президент України незадоволений своєю непрезидентською пенсією в розмірі 18 тисяч гривень

prefiks.win

Леонід Кравчук, перший голова України, висловив в інтерв’ю своє невдоволення з приводу розміру пенсії, яка йому нараховується.

 

У ході інтерв’ю журналіст поставив питання про те, скільки налічує пенсія колишнього голови держави. На що була відповідь Леоніда Кравчука відносно відсутності у нього президентської пенсії. Політик отримує лише пенсію депутата, яка становить близько 18 тисяч гривень.

 

Як зазначив Кравчук, відсутність президентської пенсії є соромом та ганьбою. Екс-президент зазначив, що дане питання постійно піднімається їм перед головами України, але чинна верхівка дуже примітивна та вважає, що Кравчука турбують лише гроші. Хоча насправді політика турбує питання справедливості.

 

Як зазначає перший голова України, йому прикро, що є окремі особи, які для держави зробили мало чого корисного, але при цьому їх пенсія становить 100 або 200 тисяч гривень. Згідно зі словами Кравчука, саме він стояв на початку нашої незалежної держави, та поки він живий, політику не можуть призначити утримання навіть у п’ять гривень. Перший президент України закликав, що нехай йому призначать таку пенсію, у скільки оцінюється він сам.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*