ПАРЄ хоче послабити санкції до Росії

Racyja.com

Парламентарій Верховної Ради Борислав Береза, член делегації з України у ПАРЄ, повідомив у своєму профілі у «Фейсбуці», що в Асамблеї мають намір послабити режим санкцій проти Російської Федерації для того, щоб відновити її представництво.

 

Борислав Береза написав, що в Асамблеї 28 лютого, у рамках президентського комітету планується розгляд чотирьох питань для спільної роботи з Комітетом міністрів (РЄ). Відзначається, що 3 з 4-х тем – це реформи санкцій проти Російської Федерації.

 

Згідно з запланованим, у наступному місяці буде прийнято рішення регламентним комітетом, а також буде розглянута доповідь політика з Бельгії Петри Де Суттер, представниці партії «Зелених». Дана доповідь містить можливість ослаблення санкцій ПАРЄ стосовно РФ. Також Борислав Береза зазначає, що на сесію, яка пройде у квітні буде внесена доповідь під назвою «Про майбутнє Європи» Тіні Кокса, яскраво вираженого представника проросійських поглядів. У його доповіді буде міститися пропозиція, з приводу застосування процедур, спрощеного характеру, стосовно внесення змін до статуту міжнародної організації – Ради Європи. Дана процедура передбачає одночасного прийняття рішення, і в керівному органі організації – Комітеті міністрів, та в консультативному – Парламентській асамблеї. У травні КМРЄ повинен провести збори, та прийняти рішення на користь підтримки цієї ідеї, а після цього на екстраординарної сесії Парламентської асамблеї парламентарії повинні будуть прийняти подібне рішення.

 

У результаті чого, за сприяння Ягланда, Російська Федерація у червні зможе подати повноваження та проголосувати за генерального секретаря. Таким чином, навіть не приступивши до будь-якої з резолюцій ПАРЄ, у РФ буде шанс повернутися у Парламентську асамблею.

 

Береза заявив, що для того, щоб реалізувати цей план, групам тиску потрібно обійти делегацію з України. Багато хто вважає, що після майбутніх виборів 2019 делегація повернеться у Страсбург ослабленим складом. Як заявляє політик, даний план не підтримує більша кількість делегатів Парламентської Асамблеї, тому РФ приступить до використання усіх видів мотивації, чого Україна не дозволить.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*