Уляна Супрун відкрила медичні онлайн-курси для українців

kiev.express

На своїй сторінці в соціальній мережі Уляна Супрун помістила інформацію про те, що для українців запущені безкоштовні медичні курси, які можна пройти в режимі онлайн.

 

Як заявляють творці цього проекту, дані курси є дуже зручними, їх можна проходити в будь-який зручний час, не виходячи з дому.

 

На думку Уляни Супрун дані курси будуть корисні не тільки працівникам медичної сфери, а й усім хто бажає поповнити свій багаж знань. В даному курсі порушені теми не тільки першої медичної допомоги, а й багато іншого: вірусні гепатити В і С, профілактика ВІЛ, інфекційні захворювання, захворювання психіки, лікування наркотичної залежності, а також захворювання викликане умовно-патогенними вірусами або клітинними організмами.

 

Навчання розраховане на рік, до якого входить чотири цикли з тривалістю по два місяці. Після викладеної на сторінці інформації йде посилання, по якому є доступ до всіх курсів.

 

Супрун зазначила, що дані курси є безкоштовними, а також слухач має можливість отримати консультацію викладача і додатковий список літератури. Важливим є і те, що сайт доступний в будь-який час доби. Наданого матеріалу на курсах досить для вдалого завершення навчання.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*