Рабинович закликав до об’єднання всіх українських політиків

Unian.net

Лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабинович заявив, що його партія згодна об’єднатися з політсилами, які є їхніми однодумцями. Депутат додав, що невдачі нашої країни полягають у тому, що кожен прагне реваншу в разі програшу. Замість цього політик пропонує сідати за круглий стіл і вести переговори.

 

Всупереч тому, що зараз йде підбурювання українців, політики зобов’язані вести діалог між собою.

 

Депутат зізнався, що він веде діалог з усіма політсилами країни, навіть з вкрай «лівими» і вкрай «правими», і відкрито говорить про це. Він вважає, що все одна сім’я та повинні допомагати один одному. Тому подальше об’єднання повинно бути на основі єдиних принципів.

 

Як зазначив парламентарій, він готовий об’єднатися з тими, хто розділяє три принципи їх партії. По-перше, однодумці повинні вірити в нейтральну, незалежну й позаблокову Україну. На думку депутата, ніхто не може змінити того, що РФ, Польща та Угорщина є сусідніми країнами, і ніколи не зможуть піти від України. Отже, необхідно домовлятися. У разі якщо вихід не буде знайдено, то це прирече народ на довгі страждання.

 

Крім того, парламентарій пообіцяв докласти всіх зусиль для встановлення миру на Україні. Він навіть готовий вести переговори з російськими політиками, щоб домогтися позитивного виходу із ситуації.

 

Другим принципом Рабинович назвав скасування здійснених так званих «реформ» і покарання відповідальних за них. Третій принцип — створення альянсів з охочих «зшити країну» і не боятися цього.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*