Начальник бойового полігону України знайшов час для «відкату»

24tv.ua

Прес-служба Держбюро розслідувань повідомляє, що представники правоохоронних органів Рівненської області затримали командира військового полігону при передачі йому суми близько 7 тис. доларів від співробітника комерційної організації.

 

Таким чином, на Рівненщині співробітники Держбюро розслідувань та Служба безпеки викрили командира місцевого військового полігону у вимаганні від працівника комерційної компанії суми близько 24 тис. доларів.

 

Згідно з попередньою інформацією, військовослужбовець вимагав т.зв. «відкат» у комерційної компанії за те, щоб укласти контракт, згідно з яким на полігон буде поставлятися обладнання для відеоспостереження. У майбутньому командир обіцяв організації посприяти в укладанні нових договорів, за які військовий отримуватиме 10% від суми кожного контракту. Військовослужбовець був затриманий у ході другої передачі суми, розмір якої становить 7 тис. доларів. Раніше вже була зафіксована передача 3 тис. доларів.

 

Нині, у цій справі йдуть першочергові слідчі роботи, зокрема вирішується питання відносно пред’явлення командиру повідомлення, в якому повідомляється про підозру у частині 3 статті 368 КК, та призначення покарання. У даній статті йдеться про вимагання посадовою особою грошових коштів. Керівництво над процесом кримінальної справи укладено у повноваженнях військової прокуратури Хмельницького гарнізону.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*