MARUV розповіла про скандальні умови для участі в Євробаченні

Fromua.news

Співачка Ганна Корсун, яка виступає під сценічним псевдонімом MARUV, відреагувала на скандал, внаслідок якого вона може втратити можливість взяти участь в Євробаченні поточного року.

Як заявила MARUV в запису на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук», заради поїздки в Ізраїль, де пройдений міжнародний конкурс, вона може відмовитися від гастролей на території Російської Федерації.

Також співачка прокоментувала договір, укладений між нею та Національною телерадіокомпанією України. Згідно з підписаною нею угодою, виконавиці забороняється будь-яка імпровізація в ході виступу, якщо вона не буде затверджена НТКУ. Серед інших умов, висунутих на її адресу, MARUV назвала негайну передачу прав на композицію, яка належить Warner Music, і беззаперечне дотримання всіх вказівок з боку НТКУ. Переможниця відбору на конкурс Євробачення, коментуючи цю вимогу, допустила, що її можуть примусити виступити на святі якогось високопоставленого урядовця, в разі її відмови оштрафувавши на два мільйони гривень.

MARUV також зазначила, що замість цього НТКУ нічого їй не надає — ані фінансової допомоги, ані сприяння поїздці до Ізраїлю, ані інформаційної підтримки. Співачка прямо заявила у своєму записі, що відчуває тиск на себе. Виконавиця попросила підтримки з боку незалежних засобів масової інформації в цій ситуації.

Нагадаємо, що активна протидія поїздці MARUV на конкурс Євробачення-2019 з боку влади та частини суспільства, співачка зустріла після того, як з’ясувався факт її запланованих гастролей в РФ, а сама виконавиця дала неоднозначну відповідь на питання журналіста про Крим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*