Корабель США «Дональд Кук» йде до українських берегів

Dumskaya.net

Есмінець Військово-морських сил Сполучених Штатів «Дональд Кук» зараз йде в одеський порт. Про це свідчать дані, що надходять від сервісів морського моніторингу.

 

Повідомляється, що USS Donald Cook, який дев’ятнадцятого лютого увійшов до чорноморської акваторії, несе на собі понад півсотні «Томагавк», що мають дальність ураження цілі до 1 тисячі 600 кілометрів. Есмінець також обладнаний протиракетною оборонною системою «Іджіс», що робить «Дональд Кук» і низку інших американських військових кораблів частиною загальної програми адаптивної оборони в регіоні, пов’язану з наземними базами однойменної протиракетної оборони в Румунії та Республіці Польща.

 

У РФ відреагували на перебування есмінця ВМС Сполучених Штатів в Чорному морі. Його пересування відстежують кораблі ВМФ РФ «Іван Хурс» і «Орехово-Зуєво», про що повідомили російські мас-медіа з посиланням на своїх військових.

 

Нагадаємо, що Дональд Кук» в січні нинішнього року вже гостював у Чорному морі, завдавши візит в батумський порт і провівши навчання з грузинською морською береговою охороною.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*