Радник Януковича: Яценюк намагався виторгувати для себе особисту вигоду від Януковича

Linkis.com

Андрій Портнов, колишній радник екс-президента Віктора Януковича, розкрив деяку інформацію про політичну опозицію періоду Євромайдану. За словами президентського екс-радника, деякі лідери протестів, роблячи жорсткі заяви на адресу президента та демонстрували непримиренність до його режиму, мали з ним залаштункові контакти.

 

У бесіді з журналістом Олександром Дубинським політик і юрист розповів, що лідери Євромайдану торгувалися з Януковичем, вимагаючи від нього політичних дивідендів. За словами Портнова, в цих переговорах з владою опозиціонер (в майбутньому прем’єр-міністр) Арсеній Яценюк запропонував себе на посаду глави Уряду. Пропозиція сподобалась тодішній владі, яка бажала отримати перерву у протистоянні Євромайдану. Також умовою Яценюка була половина Кабміну (в контексті кандидатур на посади) і Нацбанк. Портнов зазначив в інтерв’ю Дубинському, що він був уповноважений Януковичем вести переговори на цю тему з представниками Арсенія Яценюка.

 

Портнов додав, що Яценюк відвідував президентську резиденцію особисто, з метою поділити урядові пости в ході переговорів з Януковичем і Оленою Лукаш, яка на той момент очолювала Мін’юст.

 

Дату цих зустрічей Портнов не уточнив, але допустив, що переговори в Межигір’ї могли проводитися в районі чотирнадцятого лютого 2014 року.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*