СБУ затримала екс-керівника Генштабу України та звинуватила його в держзраді

24tv.ua

Співробітники Служби безпеки України, діючи в координації з Військовою прокуратурою, провели операцію по затриманню генерал-полковника Володимира Замани. Екс-начальник Генштабу ЗСУ запідозрений в держзраді. У генерал-полковника тривають обшуки.

 

В даний час невідомі звинувачення, які висуваються Заману. Високопоставлений військовослужбовець займав пост начальника Генштабу Збройних сил з лютого 2012 року протягом двох років. Після Євромайдану генерал-полковник був парламентським уповноваженим з контролю за діяльністю оборонного відомства.

 

Раніше стало відомо, що Генпрокуратура відкрила кримінальні справи проти деяких керівників Міністерства оборони. Низка засобів масової інформації припустила, що в число підозрюваних входить Анатолій Гриценко, нинішній претендент на найвищу в країні посаду.

 

Він займав крісло Міністра оборони при президенті Вікторі Ющенкові. У неофіційному порядку йому висувалися звинувачення в розкраданнях майна Міноборони, на що політик змушений був реагувати судовими позовами.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*