Голівуд визначився з кращим фільмом 2018 року і вручив «Оскар»

Elgezit.kg

У Сполучених Штатах була проведена церемонія вручення найзначнішої кінематографічної нагороди — премії «Оскар», по низці номінацій. Нинішня церемонія стала дев’яносто першою за рахунком.

 

Як стало відомо, Американська кіноакадемія визнала найкращим фільмом «Зелену книгу». Кінострічка лідирувала за кількістю номінацій на статуетку «Оскара», претендуючи на першість за п’ятьма пунктами. Нагадаємо, що фільм в даний час демонструється в кінотеатрах нашої країни.

 

Сюжет «Зеленої книги», знятої режисером Пітером Фаррелі, розповідає про джазмена-афроамериканця, який найняв «вишибалу» як особистого водія. Разом вони відправляються в вояж по американському провінційному Півдню. Дія комедійної драми відбувається в тому час, коли в південних штатах Сполучених Штатів процвітали расистські упередження та дискримінація афроамериканців. За ті вісім тижнів, які провели разом джазмен і його водій, вони кардинально змінюють ставлення один до одного та по-іншому починають дивитися на життя.

 

Фільм базується на реальних подіях і персоналіях: Дон Ширлі був дуже відомий в період своєї музичної кар’єри, боровся за права афроамериканців і був другом президента Джона Кеннеді. Одну з головних ролей зіграв Вігго Мортенсен, відомий українському глядачеві через фентезійну трилогію «Володар кілець».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*