МОЗ України боротиметься з політагітацією в лікарнях

Golos.ua

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я України інформує, що між відомством та міжнародною некомерційною організацією під назвою «Міжнародний фонд виборчих систем» (IFES) був підписаний меморандум про співпрацю та взаєморозуміння. Згідно з документом, Міністерство охорони здоров’я вступить у співробітництво з Фондом для того, щоб запобігти використанню адміністративного ресурсу напередодні майбутніх виборів голови України.

 

У повідомленні говориться, що у результаті спільної роботи був проведений аналіз законодавчих актів та можливих ризиків втручання владних структур та посадових осіб у функціонування медичних установ напередодні виборів президента. Таким чином, медичний персонал отримає рекомендації певної поведінки, спрямованої на недопуск використання співробітників, а також ресурсів медичних установ з метою отримання електоральної підтримки.

 

Дані дії допоможуть захистити як права медпрацівників, так і права пацієнтів. Для медперсоналу будуть проводитися зустрічі, на яких будуть представлені докладні інструкції того, як чинити у певних ситуаціях, кому потрібно повідомити про зловживання адміністративним ресурсом тощо.

 

Раніше повідомлялося, що схожий меморандум був підписаний між Міністерством освіти та науки та «Міжнародним фондом виборчих систем». Метою документа є попередження незаконної агітації в освітніх установах.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*