В Євросоюзі подумують про перенесення Brexit

fortune.com

У Лондоні почали розглядати варіант з перенесенням реалізації Brexit на два роки. Як повідомило британське видання The Telegraph, глава уряду Сполученого Королівства Тереза Мей, ймовірно, звернеться з проханням до Брюсселя відстрочити вихід її країни з Європейського Союзу. Таке прохання може надійти від британського прем’єра в разі, якщо парламент не прийде до згоди про вихід з міжнародного об’єднання.

 

Парламент Великобританії повинен схвалити нинішній варіант Brexit. Якщо він цього не зробить до тринадцятого березня, Тереза Мей змушена буде звернутися до Європейського Союзу.

 

У Брюсселі, як стверджує інше британське видання The Guardian з посиланням на свої джерела, бажають відкласти вихід Британії з Євросоюзу до 2021 року. Це рішення дозволить Британії та Європейського Союзу спланувати модель своїх майбутніх взаємин. Джерела The Guardian уточнюють, що доцільною протяжністю відстрочки називається двадцять один місяць, проте Лондон повинен цю відстрочку запросити.

 

Нагадаємо, що британський парламент не підтримав план своїх міністрів з Brexit, при цьому в Європейському Союзі відмовилися у свою чергу правити угоду, якого вдалося досягти на поточний момент. Очікується, повторне голосування британських парламентаріїв має пройти до дванадцятого березня нинішнього року.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*