Нотаріуси України піднялися на протестний бунт

Jurliga.ligazakon.net

Під будівлею Уряду в центрі Києва була проведена протестна акція, в якій взяли участь нотаріуси. Приводом для акції стали рейдерські схеми, на які допомогою мітингу звернули увагу представники нотаріату.

 

Біля будівлі Кабінету міністрів в протестній акції взяло участь сотні нотаріусів. Учасники мітингу висловили протест проти рейдерських схем і корупції, які, на думку нотаріусів, йдуть від Міністерства юстиції.

 

Як приклад такої «схеми» нотаріуси назвали «експериментальне тестування», при використанні якого чиновники Мін’юсту отримують можливість заборонити доступ до реєстру фізосіб-підприємців та юросіб, а також Держреєстру речових прав. Якщо реєстратор виявив таке блокування, він повинен пройти тест на отримання відповідного документа, за відсутності якого він не отримає доступ до цих реєстрів.

 

Нагадаємо, що робота системи тестування викликала багато скарг. При цьому ознайомитися з результатами одразу після проходження іспиту не представляється можливим. Також учасники тестування скаржилися на якість питань в ньому.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*