В Україні почала працювати моніторингова система відстеження порушень на виборах

Radiosvoboda.org

Почала свою роботу система «Вибори-2019», запущена Міністерством внутрішніх справ. Інформаційно-аналітична система дозволить будь-кому проводити моніторинг поточної ситуації з порушеннями виборчого законодавства.

 

Як розповів голова правоохоронного відомства Арсен Аваков, став реальністю «страшний сон» учасників фальсифікацій на виборах — публічне їх освітлення. Система «Вибори-2019» отримує доступ по всіх зафіксованих порушеннях виборчого процесу — відстежувати їх можна за географічним критерієм, статті Кримінального кодексу і судових рішень.

 

Система, за словами Авакова, функціонує в цілодобовому режимі без вихідних. Міністр підкреслив стовідсоткову прозорість відомостей про порушення на виборах, що дозволить отримати їх чесне прозоре проведення.

 

Після закінчення виборів голови держави зібрана системою «Вибори-2019» буде функціонувати в архівному режимі, з можливістю відстеження ситуації по кожному зафіксованому правопорушенню. Після президентських перегонів, зазначив Аваков, система буде застосована до виборів до Верховної Ради.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*