Тимошенко: поки не знизять тарифи на газ – Верховна Рада не повинна працювати

A5kilia.com.ua

У прес-центрі Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» інформують, що голова політсили та претендент на посаду голови України Юлія Тимошенко звернулася із закликом до усіх нардепів ВРУ не ухвалювати жодних проектів закону, доки рішення про підвищення газових тарифів для населення не буде скасованим. Крім цього, необхідно, прийняти заборону й на подальше збільшення вартості газу. З даним зверненням Тимошенко виступила в ході засідання погоджувальної ради ВРУ.

 

Вона підкреслила, що усім нардепам в першу чергу треба подумати про громадян, їм треба об’єднатися та на засіданні парламенту не проводити голосування по жодному законопроекту, поки лідери усіх фракцій, за винятком «БПП», не підпишуть постанову про ліквідацію підвищення ціни на газ та не введуть мораторій на подальший ріст тарифів. Подібну практику, за словами Тимошенко, застосовували в Польщі та Румунії.

 

Також голова «Батьківщини» наполягає, що, якщо чинний президент Порошенко залишиться на своїй посаді ще на один строк, то це загрожує населенню подальшими зростаннями цін на ЖКГ.

 

Вона підкреслила, що громадяни повинні знати, що за допомогою патріотичних лозунгів люди Порошенко мають намір ще раз збільшити ціни на газ на 15%. Подорожчання, за інформацією політика, має пройти спочатку в травні, а в кінці грудня ціни знову зростуть, проте вже на 25%.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*